Pure Essential
Natuurlijke zwemvijver in Lint
Type: Pure Essential
Voor dit nieuw project in Lint bouwden we een Pure Essential. De zwemvijver werd achteraan voorzien van een smalle boord zodat de geïntegreerde plantenfilter mooi overloopt in het groen van de tuin. Op die manier konden we een brede boordsteen vermijden. De zwemvijver werd volledig gemetst en voorzien van een EPDM liner. Daarnaast hebben we ook een bypass voorzien, zo kan onze klant in de toekomst extra filtratie of verwarming voorzien indien hij dit wenst.






Wat typeert deze
Pure Essential
EPDM folie
De zwemvijver is voorzien van een EPDM folie, waarbij de donkere kleur zorgt voor een mooie weerkaatsing van de omgeving op het wateroppervlak.
Natuursteen
Zowel de inloop trap als de boordsteen van de zwemvijver werden afgewerkt met een natuursteen van hoge kwaliteit.
Bypass
Dankzij de bypass kan er achteraf extra filtratie of verwarming geïnstalleerd worden zonder volledig opnieuw te moeten beginnen.